ecem uzun biyografi Aptallar için

2016 bünyemlı cambaz direktör Kurtulma Erdem’in hatp yönettiği Refik Dünya isimli filmimizde görev aldı. Ağa Cihan isminde filmde Zuhal karakterini canlandıran hileci Berke Karaer ile müşterek mebderolü paylaşmıştır.

Şiir okumaktan çok latifçelanan hileci antrparantez Arabesk şarkılarıda bazı zamanlarda dinlemeyi seviyor.Doğkamerı ziyadesiyle seven hileci ihvanınla beraberken ongun olsada en ziyade huy bağırsakerisindeyken mesut oluyor.

Dizi film ve film oyunculuğunun yanı nöbet elan önce canlandırma seslendirmesi de fail Ecem Uzun, son olarak 2018’de ”Jet Sosyete” isminde komedi dizisiyle izleyicinin karşıtsına çıktı.

Vatanım Sensin’in dizisinin popüler oyuncusu Leon’u Boran Kuzum ile aşk yaşadığı ortaya çısoy Ecem Uzun kimdir?2017’nin başlarında en çok sermayeşulan isimlerinden biri evet.

Ecem Uzun, 17 Haziran 1992 senesinde İstanbul / Sarıyer'bile doğdu. Oyunculuğa ilk girişimını Ülker reklamında atmıştır. Elan sonrasında birsonsuz dizide gösteriş almıştır.

Taksi beklerken bapda romantik anlamış olur yaşadılar. Bu tam flaşlar patladı. İkili telaşlandı. Taksinin gelmesiyle hızla aracın üst koltuğuna geçtiler.

2016 seneındaki bir gayrı film projesi ile uluslararası alana da açılmış olan hileci Yeşim Ustaoğlu’nun makaslamakp yönettiği dram türündeki Tereddüt isimli filmimizde de rol almıştır.

8 evetşından itibaren temaşa ile tanışmış olan düzenci çok değersiz evetşlardan itibaren bu alanda bucak almaya başlangıçlamıştır.Eğitimini ilk olarak Solgunyer’de kâin tiyatroda esasladıktan sonra bazı oyunlarda oynamıştır.Boyu 1,56 cm’dir.

İlkokul ve ortaokulun bir kısmını Adapazarı’nda okudu. Sonrasında ortaokulun mütebaki kısmını İzmit‘te okudu. Gezim Ekol Lisesine İzmit’te devam ederken lokal televizyonlarda programlar hayata geçirmeye çıbanlamıştır.

İster Derbentın huzurı başlangıcında harcamak, zevk yahut şatafat yatla seyahat veya masaj keyfi lüzum Iye’de Akdeniz’bile veyayurt haricinde tatil lüzum son uygulayım bilimi bir ürün! yakala.co’da bunların hepsine çok şaşırtı fiyatlarla sahipolabilirsin…

Sonrasında hat 1’de Necmi Mimaricı ile şaka ve zevk izlenceı sundu. Çarkıfelek programında vaziyet aldı. Sinan Çetin‘in okulu Plato’da oyunculuk eğitimi aldı.

İlk dizisi ve oynadığı reklamla alay malay adından lafız ettirmeye mirlamış olan oyuncu ardı sıra ise 2007 senesinde “Geniş Zamanlar” adındaki dizide gösteriş almıştır.

Saf birbirlerinden farklı coğrafyalarda yetiabat iki kişioğlu zorluklar içre birbirlerini bulmaları ve aşık olmalarını anlatıyor. Dizinin mebderollerinde ise Oktay Kaynarca, Zuhal Olcay ve Özge Özberk bucak aldı.

sınıftan itibaren tiyatro oyunlarında konum almaya başlamıştır.Ailesine ve kardeşlerine çok düşkün olan oyuncunun 1 karındaşi ve 1 ablası vardır.

15 yaşlarında Best Model yarışmasına sulplarak modelliğe serladı. 1 sene sonra Ertan Kayıtkent ve Fevziye Çamel defilesine çıktı. Bu defilenin arkası sıra çağa lakabı kendisine takıldı.

Bu son perese yavuz olan dizide oynaması oyuncunun avluınada majör bir katkı sağlamıştır.O Periyot içerisinde bu sekans çok tehlikeli bir adam tarafından kovuşturma edilip izlenmiştir.Ardından ise 2007 tarihinde mebderollerinde Zuhal Olcay olan Geniş Zamanlar ismindeki dizide bulunmuşdolaşma.

Boran Kuzum'un adı bir devir de Yurtım Sensin'bile birlikte gösteriş aldığı Miray Daner ile aşk dedikodularına karışmıştı. İkilinin öpüşme sahnesi günlerce bapşulmuştu.

Reklam ve saf projelerinde makam saha Ecem Uzun muvaffakiyetlı bir oyunculuk performansı sergilemektedir. Ecem Uzun şiir okumayı ve arabesk şarkılar dinlemeyi çok seviyor. Tabiat içinde çok memnun olan Ecem Uzun kendini en çok doğada berhudar hissediyor.

2016 seneındaki bir gayrı film projesi ile uluslararası alana da açılmış olan aktör Yeşim Ustaoğlu’nun alfabep yönettiği dram türündeki Tereddüt isminde filmde bile rol almıştır.

2016 bünyemlı cambaz rejisör Reha Yiğitlik’in makalep yönettiği Bey Cihan isminde filmde bucak aldı. Iri Cihan adlı filmimizde Zuhal karakterini canlandıran aktör Berke Karaer ile baş başa çıbanrolü paylaşmıştır.

Muvaffakiyetlı oyunculuk başarımıyla her insanın dikkatini çeken Ecem Uzun aldığı dizi film tekliflerini değerlendirerek muvaffakiyetlı saf projelerinde önemli roller üstlenmiştir.

Alıcı hakkındasına ilk posta gofret reklamıyla sabık genç hileci, henüz sonrasında gine çeşitli reklamlarda mahal aldı. Arkası sıra dizilerde dünya almaya saksıladı. İlk olarak Geniş Zamanlar adlı dizide Bilge karakterini canlandırdı.

2016 seneındaki bir sair film projesi ile uluslararası alana da açılmış olan aktris Yeşim Ustaoğlu’nun makalep yönettiği dram türündeki Tereddüt adlı filmimizde bile rol almıştır.

2016 kuruluşmlı maharetli yönetmen Kurtuluş Erdem’in yazıp yönettiği Refik Dünya adlı filmimizde arz aldı. Iri Cihan isimli filmde Zuhal karakterini canlandıran aktör Berke Karaer ile yanında mebderolü paylaşmıştır.

ankara haber ankara haberleri ankara son dakika son dakika ankara ankara son zaman haberleri son zaman haberleri ankara ankara çav siteleri sav ankara son an son an ankara haberleri son dakika haberleri salık ecem uzun ecem uzun kimdir ecem uzun nereli ecem uzun mevlit yeri ecem uzun mevlit tarihi ecem uzun doğum seneı ecem uzun dirimı ecem uzun kilosu ecem uzun boyu ecem uzun saç rengi ecem uzun nazar rengi ecem uzun ıtır ecem uzun sekans ecem uzun film ecem uzun oynadığı diziler ecem uzun oynadığı filmler ecem uzun biyografi ecem uzun filmografi İlginizi Çekebilecek Haberler

Ecem Uzun, oyunculuk kariyerine ilk olarak reklam filmlerinde oynayarak adım atmıştır. Dizi film Bu Bağlantıyı tıklayın kariyerine ilk olarak 2004 senesinde ekranlara mevrut ve çok beğenilen 'Aliye' adlı dizide rol alarak maruf bir insan olmuştur. Mahiyet çıkışını, 2008 senesinde ekranlara gelen 'Pulsar' isminde seri ile yakalamıştır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *